Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Budy Wielgoleskie – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

215 000 zł65 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 50 m2, wybudowany w 2015 r. w technologii kanadyjskiej w miejscowości Budy Wielgoleskie, gm. Latowicz. Budynek położony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Budy Wielgoleskie,mazowieckie

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 741 m²

Dom wolnostojący na dużej działce Budy Wielgoleskie, gm. Latowicz Są nieruchomości, które kupujesz na gotowo i są takie, które dają Ci coś znacznie więcej przestrzeń do stworzenia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Wilkowyja

Wilkowyja(Budy Wielgoleskie + 24 km)

1 350 000 zł187 m² 7 219,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Klimatyczny dom w lesie, na pięknej, zadrzewionej działce. Cisza i śpiew ptaków w odległości ok 50 km od Centrum Warszawy. Oaza do odpoczynku w weekendy, bądź stałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Celestynów

Celestynów(Budy Wielgoleskie + 22 km)

2 130 000 zł164 m² 12 987,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Wykończony pod klucz do zamieszkania dostępny na już zakup bez 2 % pcc Dom położony w gminie Celestynów w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Latowicz(Budy Wielgoleskie + 8 km)

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 323 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojącej wraz z budynkiem gospodarczym, zlokalizowany w miejscowości Latowicz ul. Kościuszki, powiat miński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Celestynów(Budy Wielgoleskie + 22 km)

1 499 000 zł109,28 m² 13 717,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:936 m²

Nowość! tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz odetchnąć, wypić kawę na tarasie i patrzeć, jak dzieci bawią się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szymankowszczyzna

Szymankowszczyzna(Budy Wielgoleskie + 25 km)

825 000 zł134 m² 6 156,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesny dom szkieletowy z antresolą | 134 m? | działka 1030 m? | Szymankowszczyzna Dom jednorodzinny w technologii szkieletowej, oparty na projekcie `dom w Polańczyku`,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Zamienie(Budy Wielgoleskie + 19 km)

1 190 000 zł101,12 m² 11 768,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 101,12 m położony w malowniczej miejscowości Zamienie, w otoczeniu zieleni i lasu, zaledwie kilka minut od Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Barcząca

Barcząca(Budy Wielgoleskie + 14 km)

1 269 000 zł216,10 m² 5 872,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:918 m²

Twój wymarzony dom w Barczącej gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Z dala od miejskiego zgiełku, wśród zieleni, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Gołębia

Glinianka(Budy Wielgoleskie + 22 km)

1 500 000 zł155,63 m² 9 638,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem - Glinianka, działka 1250 m Glinianka, działka nr 13/35, obręb 8 Powierzchnia użytkowa: 136,25 m + garaż 19,38 m | Działka: 1250 m Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy(Budy Wielgoleskie + 16 km)

300 000 zł73 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w gminie Mrozy. Dom drewniany obłożony cegłą o powierzchni ok. 73 m2 położony na działce o powierzchni 3500 m2. Możliwość dokupienia sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zygmuntowska

Mińsk Mazowiecki(Budy Wielgoleskie + 18 km)

1 349 000 zł157,78 m² 8 866,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Wyjątkowy dom dwulokalowy z przestronną działką oferta dla osób, które cenią jakość i spokój Prezentuję inwestycję, która łączy w sobie prestiż kameralnego projektu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij